Minust

MINUST

Kogu lugu ulatub 10 aasta taha, kui sõbrannadega sai naljaviluks Hansalaadale mindud kostüüme näitama. Minul oli audentne timuka must rüü seljas, teised said veidi uhkemad rõivad. Et laadal igav ei hakkaks, võtsime kodust hobikäsitööd kaasa. Mäletan, et müüsin oma maale ja kohapeal heegeldatud sõrmuseid. Teenisime korraliku taskuraha ja nii läkski lahti käsitöölise elu põhitöö kõrvalt. Igal aastal käisime Hansalaatadel omatehtud käsitööga kauplemas ja vahel jõudsime ka jõululaatadele.

Neli aastat tagasi jäin talvisel koolivaheajal grippi ja selle tagajärjel sain tüsistusena liigestevalud. Hakkasin netiavarustest otsima, kuidas ennast aidata. Esimesed katsetused tegin õlide ja salvidega, järgnesid näovõided, palsamid ja tõmmisõlid ravimtaimedest. Kõige viimasena võtsin ette seebitegemise, kui olin terve aasta lõputul hulgal õppevideosid vaadanud ja keemiat juurde õppinud. Olen hariduselt füüsikaõpetaja, nii et see oli päris põnev väljakutse.

Avastasin, et kõige paremad tulemused sain siis, kui lähenesin nö patsiendile individuaalsest küljest. Mida rohkem katsetasin, seda paremaks läks tunnetus retseptide kokkupanekul. Arvestasin inimese temperamendi, naha omapärasuste, eeterlike õlide taluvuse ja allergiatega. Pean siinkohal tänama oma kõiki kalleid lähedasi, sõpru ja tuttavaid, kes olid nõus minu katsetusi testima ja tagasisidet andma. GM Salvide sarja loomine oli minu jaoks eriti oluline, sest nägin oma arengu käigus, et paljudel inimestel oli probleeme naha erinevate vaevustega.

Täna on tootevalikus universaalsed salvid ja õlid. Kliendid, kes hindavad toodete naturaalsust ning puhast toorainet, on leidnud endale tootevalikust lemmikud. Tõmmisõlid, mida ma salvide koostises kasutan, on valmistatud minu enda poolt Pärnumaa ravimtaimedest. Mesilasvaha on toormesilasvaha ja saadud kohalike Pärnumaa mesinike käest. Tooted ei sisalda säilitusaineid.

Minu toodetele on tekkinud väga palju püsikliente, mille üle on mul ainult hea meel.
Loodan, et saan omaloodud toodetega aidata ning rõõmustada edaspidi veel paljusid.

Meeri
GM Salve asutaja