Müügitingimused

Müügitingimused

MÜÜGITINGIMUSED
Veebipoe GMSALVE.EU (edaspidi Veebipood) omanik on OÜ GM SALVE (registrikood 14802849), asukohaga Suur-Posti 1/5-2; Pärnu linn. Müügitingimused kehtivad Veebipoest kaupade ostmisel.

TOODETE TELLIMINE
Toodete tellimiseks ei pea Ostja registreerima end GMSalve E-poe kasutajaks. Tellija valib soovitud Toote(d), määrab tellitava Toote koguse, tasumise ning kohaletoimetamise viisi. Enne tellimuse lõplikku kinnitamist on Ostjal võimalik tellimus üle vaadata ning muuta esitatud tellimust. Pärast tellimuse üle vaatamist Ostja kinnitab tellimuse. Ostja poolt kinnitatud tellimuse eest on Veebipoes võimalik tasuda pangalingi kaudu või muu makselahenduse abil. Leping jõustub alates tasumisele kuuluva summa laekumisest Veebipoe arvelduskontole. Maksekeskuse tehtud tehingud arveldatakse eurodes. Kõik E-poes näidatud Toodete hinnad sisaldavad käibemaksu. 

TELLIMUSE KOHALETOIMETAMINE
Tellitud Toodete hinnale lisandub Toodete kohaletoimetamise tasu vastavalt Ostja poolt valitud kohaletoimetamise viisile. 

Hinnad kohaletoimetamisel Eestis:
Omniva pakiautomaadi saatekulu 3.00 €.
SmartPOST pakiautomaadi saatekulu 3.00 €.
Üle 100€ tellimuse puhul on saatmine tasuta.

Eestisisesed saadetised jõuavad üldjuhul ostja määratud sihtpunkti 7-10 tööpäeva jooksul alates müügilepingu jõustumist. Tellimuse pakiautomaati saabumisel saadetakse Ostja mobiilile ja e-posti aadressile sõnum, mis sisaldab pakiautomaadi asukohta, lahtiolekuaegasid ja personaalset uksekoodi. Koodi sisestamisel pakiautomaadi puutetundlikule ekraanile avaneb pakiautomaadi uks ning Ostja saab paki kätte. Saadetisi hoiustatakse tasuta SmartPOSTi ja Omniva pakiautomaadis 7 kalendripäeva, alates sõnumi saatmisest Ostja mobiilile ja/või e-posti aadressile. Väljastamata pakkide kohta saadetakse Ostjale täiendavalt 2 meeldetuletussõnumit. Kui Te pole 7 kalendripäeva jooksul pakil järel käinud, kuulub tellimus tühistamisele.

Kui tellitud kaupa ei ole võimalik tarnida seoses kauba lõppemisega või muul põhjusel, teavitatakse sellest Ostjat esimesel võimalusel ning tagastatakse tasutud raha (sh kauba kättetoimetamise kulud) viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul teate saatmisest.

TAGANEMISÕIGUS
Pärast tellimuse kättesaamist Veebipoest kehtib ostetud Toodetele 14-päevane taganemisõigus. Taganemisõigus ei kohaldu, kui ostjaks on juriidiline isik.

Taganemisõigus puudub juhul, kui tagastamisele kuuluv toode on mingilgi viisil avatud. Kui tootepakend või toode on korra avatud, siis ei ole need kõlblikud tagasisaatmiseks tervisekaitse või hügieenilistel põhjustel. Samuti ei kehti 14-päevane taganemisõigus Toodetele, kui Toode on valmistatud arvestades konkreetse Ostja isiklikke vajadusi; Toode on valmistatud Ostja esitatud tingimuste kohaselt; Toode on ühendatud müügi mingi teise toote või kaubaga (nt. eripakkumisel komplektid, jne.).

Kauba tagastamiseks tuleb esitada kauba ostmisest taganemise avaldus. Taganemisavaldus ning saata see e-posti aadressile hiljemalt 14 päeva jooksul kauba kättesaamisest. Kauba tagastamise kulud kannab Ostja, välja arvatud juhul, kui tagastamise põhjus seisneb asjaolus, et tagastamisele kuuluv asi ei vasta tellitule (nt vale või defektiga asi). Ostja peab kauba tagastama avalduse esitamisele järgneva 14 päeva jooksul. Veebipood tagastab tagastatava kauba kättesaamisel Ostjale viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva möödumisel arvates taganemisavalduse saamisest, kõik Ostjalt lepingu alusel saadud tasud. Veebipood võib keelduda tagasimaksete tegemisest seni, kuni on lepingu esemeks oleva asja tagasi saanud või kuni Ostja on esitanud tõendid, et on asja tagasi saatnud, sõltuvalt sellest, kumb toimub varem. Kui Ostja on sõnaselgelt valinud Veebipoe pakutud kõige odavamast tavapärasest asja kättetoimetamise viisist erineva kättetoimetamise viisi, ei pea Veebipood Ostjale tagastama kulu, mis ületab tavapärase kättetoimetamise viisiga seotud kulu. Veebipood ei vastuta puuduste eest, mis on tekkinud pärast kauba üleandmist Ostjale.

Kui Veebipoest ostetud kaubal on puudused, mille eest Veebipood vastutab, asendab Veebipood puudusega kauba. Kui kaupa ei ole võimalik asendada, tagastab Veebipood ostjale kõik müügilepinguga kaasnenud tasud. Veebipood vastab Ostja esitatud kaebusele kirjalikult või kirjalikku taasesitamist võimaldavas vormis 15 päeva jooksul.

ISIKUANDMETE TÖÖTLEMINE
Veebipood kasutab Ostja poolt sisestatud isikuandmeid (sh nimi, telefoninumber, aadress, e-maili,  aadress, pangarekvisiidid) ainult tellimuse töötlemiseks ning kauba Ostjale saatmiseks. Veebipood edastab isikuandmeid veoteenust pakkuvale ettevõtetele selleks, et tellimus kohale toimetada.

VAIDLUSTE LAHENDAMINE
Kui Ostjal on Veebipoe osas pretensioone, tuleb need saata e-kirja aadressile info@gmsalve.ee. Kui Ostja ja Veebipood ei suuda lahenda vaidlust kokkuleppe teel, siis on Ostjal võimalik pöörduda Tarbijavaidluste komisjoni poole. Tarbijavaidluste komisjoni pädevuses on lahendada Ostja ja Veebipoe vahel sõlmitud lepingust tulenevaid vaidlusi. 

VEEBIPOE ÕIGUSED
Veebipoel on õigus muuta käesolevaid tellimistingimusi ilma ette teatamata avaldades uued kehtivad tingimused Internetikeskkonnas. Veebipoel on õigus igal ajal ette teatamata muuta E-poe hinnakirja avaldades uue hinnakirja Internetikeskkonnas. Veebipoel on õigus tellimuse aktsepteerimisest loobuda või tellimuse täitmisest loobuda, näiteks kuid mitte ainult, juhul kui hinnakirjas on avaldatud ekslikult vale hind.